Subcategory
Total items: 12
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Availability: 8 In Stock
Cable - Backlight LG Wire 245MM Lugo Arch
743080-001 - Cable - Backlight LG Wire 245MM Lugo Arch
Availability: 8 In Stock
Cable - Backlight Wire 245MM Arch (Boe)
743079-001 - Cable - Backlight Wire 245MM Arch (Boe)
Cable - Backlight SS Wire 245MM Lugo Arch
743081-001 - Cable - Backlight SS Wire 245MM Lugo Arch
Availability: Ships within 3-5 days
Power Cord (Black), 3.2ft, Long - Switzerland)
213354-008 - Power Cord (Black), 3.2ft, Long - Switzerland)
LCD - 23" IPS (15), 300/, REV
766239-001 - LCD - 23" IPS (15), 300/, REV
SCREW, 6-32X3.5L, EMI WSR, PHIL, NI, NELL
696198-001 - SCREW, 6-32X3.5L, EMI WSR, PHIL, NI, NELL
Thermal Module - 45W
739388-001 - Thermal Module - 45W