Subcategory
Total items: 35
Wlan Module
690020-005 - Wlan Module
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 3 In Stock
Login or Register
Login or Register in order to add it to your wish list!
Power Cord (Black) - 3-WIRE Conductor, 18 Awg, 1.8m, 6.0ft, Long
490371-001 - Power Cord (Black) - 3-WIRE Conductor, 18 Awg, 1.8m, 6.0ft, Long
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 50+ In Stock
11.1V Battery 3C 33WHR 3.05AH LI Slate
725606-001 - 11.1V Battery 3C 33WHR 3.05AH LI Slate
Availability: 1 In Stock
11.1V Battery 3C 32WHR 2.96AH LI Dock
725607-001 - 11.1V Battery 3C 32WHR 2.96AH LI Dock
Availability: 1 In Stock
Heatsink
732274-001 - Heatsink
Availability: 3 In Stock
Touchpad
732278-001 - Touchpad
Condition: Refurbished
Availability: Ships within 3-5 days
Mssd 128GB Hard Drive
732294-001 - Mssd 128GB Hard Drive
Availability: In Transit
Display Cable
732271-001 - Display Cable
Vibration module
732272-001 - Vibration module
Availability: 2 In Stock
Cooling Fan
732273-001 - Cooling Fan
Condition: Refurbished
Slate Trim NA/ LA Roma
732277-001 - Slate Trim NA/ LA Roma
Availability: 2 In Stock
Power Button Board
732281-001 - Power Button Board
Audio Board with Cables
732284-001 - Audio Board with Cables
Rubber
732290-001 - Rubber
Webcam With Cable (Includes)
732299-001 - Webcam With Cable (Includes)
RTC Battery
739054-001 - RTC Battery
4GB PC3L-12800 1600MHZ Memory Module
691740-005 - 4GB PC3L-12800 1600MHZ Memory Module
Availability: 50+ In Stock
45W 19.5V 2.31A Ac Adapter
721092-001 - 45W 19.5V 2.31A Ac Adapter