Subcategory
Total items: 43
Hard Drive Cage Caddy
658899-001 - Hard Drive Cage Caddy
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 4 In Stock
Login or Register
Login or Register in order to add it to your wish list!
LCD Harness/ LCD Cable Assembly
658925-001 - LCD Harness/ LCD Cable Assembly
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: 5 In Stock
Hard Drive Cable Assembly (DD0WJ5HD000)
658920-001 - Hard Drive Cable Assembly (DD0WJ5HD000)
Availability: 5 In Stock
Converter Board, Purisima
658927-001 - Converter Board, Purisima
Availability: 4 In Stock
Webcam - VGA +1 MIC Purisima
647081-001 - Webcam - VGA +1 MIC Purisima
Availability: 6 In Stock
DVD-RAM (DVD Multidrive/ Recorder)
460510-003 - DVD-RAM (DVD Multidrive/ Recorder)
Condition: Refurbished
Availability: In Transit
120W External AC Adapter
619484-001 - 120W External AC Adapter
Availability: 1 In Transit
2GB Memory Module (Sodimm, PC3-10600 CL9, DPC)
Availability: 50+ In Stock
20 LCD Display Panel (LVDS)
652255-001 - 20 LCD Display Panel (LVDS)
Condition: Refurbished
Availability: 1 In Stock
20" LCD Display Panel
652256-001 - 20" LCD Display Panel
Availability: Ships within 3-5 days
Processor SNB i5-2320 3GHZ 95W 6M D-2
665121-001 - Processor SNB i5-2320 3GHZ 95W 6M D-2
20IN NON GLARE TFT LED LCD Panel
652257-002 - 20IN NON GLARE TFT LED LCD Panel
Availability: In Transit
PENT-DC G620 2.6GHZ SKT H2 CPU
652981-001 - PENT-DC G620 2.6GHZ SKT H2 CPU