Subcategory
Total items: 5
19.5v AC Adapter (TPC-CA57)
709566-001 - 19.5v AC Adapter (TPC-CA57)
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Availability: In Transit
LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
666914-001 - LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
Availability: 50+ In Stock
Memory - Sodimm, 2GB, PC3-12800, CL11, dPC
698655-154 - Memory - Sodimm, 2GB, PC3-12800, CL11, dPC
Availability: 49 In Stock
1.9GHZ Processor - i5-4460T
722363-043 - 1.9GHZ Processor - i5-4460T