Subcategory
Total items: 9
19.5v AC Adapter (TPC-CA57)
709566-001 - 19.5v AC Adapter (TPC-CA57)
23" FHD LCD Front Assembly
745419-001 - 23" FHD LCD Front Assembly
Brand: Hewlett-packard (HP)
Condition: New
Availability: In Transit
Memory - Sodimm, 8GB, PC3-12800, CL11, dPC
698657-154 - Memory - Sodimm, 8GB, PC3-12800, CL11, dPC
Availability: 12 In Stock
LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
666914-001 - LAN - Combo 802.11A/ b/ g/ n (Bbee) +BT4.0
Availability: 50+ In Stock
Cable - USB Extension
720830-001 - Cable - USB Extension
Condition: Refurbished
Availability: Ships within 3-5 days
External TV Tuner - Plover, USB
723987-001 - External TV Tuner - Plover, USB
Condition: Refurbished
Plover External USB TV Tuner
723988-001 - Plover External USB TV Tuner
Hard Drive - 1TB, 2.5", SSHD, Kahuna RE, EC1 (SGT)
716263-004 - Hard Drive - 1TB, 2.5", SSHD, Kahuna RE, EC1 (SGT)
Availability: In Transit
Hard Drive - 1TB, 2.5", Sshd, TSB HYB8G
828413-001 - Hard Drive - 1TB, 2.5", Sshd, TSB HYB8G